top of page

Ten wpis podlega ciągłej rozbudowie o kolejne, dostępne aktualizacje. Ostania aktualizacja miała miejsce:

środa, 13 stycznia 2021

korzeń

Alkanna barwierska

savory-leaves-and-flowers-with-twine-on-
Bez-nazwy-1_0042_Depositphotos_5748840_x

Alkanna pomoże zakończyć problemy tym, którzy mają kłopot z pieniędzmi i przyniesie szczęście w grach.

fresh-herbs-8J25NAG.jpg
Użycie w rytuałach

Roślina ta jest powszechnie używana w magii pieniężnej, przynoszącej szczęście w biznesie i grach losowych. To jeden z ważniejszych składników oleju Szybkiego Szczęścia (czemu olej ten zawdzięcza swój kolor). Alkanna barwi oleje na kolor czerwony, dlatego warto posiadać ją w swoich zapasach ziół.

Użycie w workach mojo

Powodzenie zawodowe - Czerwone mojo - Włóż do niego Alkannę (fart i szczęście), Paczulę (bezpieczeństwo i finanse) i dołącz jedną z roślin, która najlepiej odda Twoją potrzebę: Jeleni Język (dar słowa dla tych co słowem pracują), Tatarak (dla tych którzy muszą kogoś do czegoś pokonać), Korzeń Samsona (dla mężczyzn aby byli szanowani), Korzeń Królowej Elżbiety (dla kobiet pracujących w zdominowanym przez mężczyzn środowisku).
Karm olejkami finansowymi, zawodowymi, własną śliną, lub dobrą whisky.

Zdobycie dobrze płatnej pracy
Zielone mojo.
Połącz w nim Lukrecję (słodka kontrola) z Kozieradką (pieniądze), oraz Alkanną (fart i szczęście).

branch-of-medicinal-wormwood-PMK77YD.jpg
Napary do czarów

Ze względu na słabą rozpuszczalność w wodzie barwnika zawartego w roślinie, warto rozważyć macerowanie ziela w olejach, którym nadaje piękną rubinową barwę (zależnie od użytej proporcji). Taki olej może być bazą magicznych olejów szczęścia i powodzenia.

Pyły i posypki

Sproszkowanym zielem można posypywać delikatnie dokumenty związane z finansami, zwłaszcza te dokumenty, które te finanse mogą pchnąć do przodu (nie faktury, które sami płacimy, a na przykład wyceny dla klientów).

Sproszkowaną Alkanną możesz ubierać pomarańczowe i zielone świece aby przyspieszyć ich działanie energetyczne w sferach szczęścia i pieniędzy.

Kadzidło

Mówi się, że w celu zwiększenia swojego bogactwa należy zmieszać Alkannę z Paczulą i spalać na węglach recytując Psalm 23 („Pan jest moim pasterzem ..."). Zwykło się także łączyć Alkannę z kadzidłami ochronnymi i przełamującymi złe czary, aby odeprzeć wrogów, którzy próbują zaszkodzić naszym finansom i szczęściu zawodowemu, lub w grach.

Zwykło się także łączyć Alkannę z kadzidłami ochronnymi i przełamującymi złe czary, aby odeprzeć wrogów, którzy próbują zaszkodzić naszym finansom i szczęściu zawodowemu, lub w grach.

alkanna, paczula, kozieradka, lukrecja, szczęśliwa ręka, jeleni język, tatarak, korzeń królowej elżbiety, fart, szczęście, finanse, gry liczbowe, korzeń sampsona

© Copyright Cedrowe Wzgórza - Kronika Świateł
bottom of page