top of page

Ten wpis podlega ciągłej rozbudowie o kolejne, dostępne aktualizacje. Ostania aktualizacja miała miejsce:

środa, 13 stycznia 2021

Kłącze, gumożywica

Asafetyda

savory-leaves-and-flowers-with-twine-on-
Bez-nazwy-1_0042_Depositphotos_5748840_x

Czarcie łajno trzyma prawo z daleka, chroni przed chorobami, odpędza zło i osoby, które chcą nas skrzywdzić.

fresh-herbs-8J25NAG.jpg
Użycie w rytuałach

Asafetyda połączona w butli z korzeniem Waleriany chroni przed czarami.
Po użyciu Czarciego łajna uważa się, że należy zawsze się oczyścić – najczęściej do tego celu stosuje się Wodę Florydę, lub Chińskie Czyścidło.

Użycie w workach mojo

Najczęściej nosi się szczyptę asafetydy w mojo na szyi, by chronić się przed chorobami albo w okolicy talii, bioder by chronić się przed kłopotami z prawem.

branch-of-medicinal-wormwood-PMK77YD.jpg
Napary do czarów

Gdy że coś złego się po domu plącze, zrób napar i zmyj nim podłogę od najdalszych zakątków mieszkania aż po próg drzwi wejściowych. Wodę wynieś i wylej na zewnątrz. Potem na świeżo zmyj podłogę od wejścia do wewnątrz wodą z Chińskim Czyścidłem, Cytryną - wzmocni oczyszczenie, albo Wodą Różaną - poprawi relacje. Dodatek Cynamonu lub Bazylii polepszy sytuację finansową domowników.

Pyły i posypki

Ze względu na dość nieprzyjemny zapach (można przywyknąć i polubić) rzadko spotykamy się z rozsypywaniem tego ziela. Natomiast jeśli mają przyjść do naszego domu wrogie osoby, warto wysypać ścieżkę do domu tym zielem aż do progu. Zapach na zewnątrz nie będzie tak nieprzyjemny, a może się zdarzyć, że nie dotrą na spotkanie, a jeśli dotrą - nie będą mogły nam zaszkodzić.
Czarcie Łajno połączone z suszonym, sproszkowanym Chrzanem, rozsypane po "okolicy" domu, lub pracy, powinno zablokować i rozpuścić wszelki złe czary kierowane w naszą stronę. Tę mieszankę dobrze jest wzmocnić Arcydzięglem, Solą lub Siarką ale nie jest to konieczne.