top of page

Ten wpis podlega ciągłej rozbudowie o kolejne, dostępne aktualizacje. Ostania aktualizacja miała miejsce:

środa, 13 stycznia 2021

Kłącze, gumożywica

Asafetyda

savory-leaves-and-flowers-with-twine-on-
Bez-nazwy-1_0042_Depositphotos_5748840_x

Czarcie łajno trzyma prawo z daleka, chroni przed chorobami, odpędza zło i osoby, które chcą nas skrzywdzić.

fresh-herbs-8J25NAG.jpg
Użycie w rytuałach

Asafetyda połączona w butli z korzeniem Waleriany chroni przed czarami.
Po użyciu Czarciego łajna uważa się, że należy zawsze się oczyścić – najczęściej do tego celu stosuje się Wodę Florydę, lub Chińskie Czyścidło.

Użycie w workach mojo

Najczęściej nosi się szczyptę asafetydy w mojo na szyi, by chronić się przed chorobami albo w okolicy talii, bioder by chronić się przed kłopotami z prawem.

branch-of-medicinal-wormwood-PMK77YD.jpg
Napary do czarów

Gdy że coś złego się po domu plącze, zrób napar i zmyj nim podłogę od najdalszych zakątków mieszkania aż po próg drzwi wejściowych. Wodę wynieś i wylej na zewnątrz. Potem na świeżo zmyj podłogę od wejścia do wewnątrz wodą z Chińskim Czyścidłem, Cytryną - wzmocni oczyszczenie, albo Wodą Różaną - poprawi relacje. Dodatek Cynamonu lub Bazylii polepszy sytuację finansową domowników.

Pyły i posypki

Ze względu na dość nieprzyjemny zapach (można przywyknąć i polubić) rzadko spotykamy się z rozsypywaniem tego ziela. Natomiast jeśli mają przyjść do naszego domu wrogie osoby, warto wysypać ścieżkę do domu tym zielem aż do progu. Zapach na zewnątrz nie będzie tak nieprzyjemny, a może się zdarzyć, że nie dotrą na spotkanie, a jeśli dotrą - nie będą mogły nam zaszkodzić.
Czarcie Łajno połączone z suszonym, sproszkowanym Chrzanem, rozsypane po "okolicy" domu, lub pracy, powinno zablokować i rozpuścić wszelki złe czary kierowane w naszą stronę. Tę mieszankę dobrze jest wzmocnić Arcydzięglem, Solą lub Siarką ale nie jest to konieczne.

Kadzidło

Często używa się Czarciego łajna jako kadzidła by osoby, które Cię niepokoją zaprzestały swego działania.

Zapaliczka cuchnąca, Czarcie łajno

asafetyda, czarcie łajno, waleriana, kozłek lekarski, chińskie czyścidło, prawo z daleka, ochrona, choroby, odpędzenie, obrona, źli ludzie, chrzan, arcydzięgiel, sól, siarka, cytryna, cynamon, bazylia, woda różana

© Copyright Cedrowe Wzgórza - Kronika Świateł
bottom of page