top of page

Ten wpis podlega ciągłej rozbudowie o kolejne, dostępne aktualizacje. Ostania aktualizacja miała miejsce:

niedziela, 24 stycznia 2021

ziele

Damiana

savory-leaves-and-flowers-with-twine-on-
Bez-nazwy-1_0042_Depositphotos_5748840_x

Pomaga przyciągać kochanków i zwiększa przeżycia seksualne. Mówi się, że zachęca kobiety, przygotowuje mężczyzn. Łacińska nazwa "aphrodisica" świadczy o dostrzeżeniu tych właściwość dziesiątki lat temu.

fresh-herbs-8J25NAG.jpg
Użycie w rytuałach

Sprowadza byłych kochanków ponownie do naszego życia i namiętność, jeśli wygasła. Aby powrócił kochanek moczono liście Damiany w whisky i skrapiano próg domostwa przez 21 dni począwszy od pełni księżyca.
Damianę poleca się trzymać wraz z kryształami kwarcu, gdyż ma chronić i wzmacniać ich moc.
Obecne badania wskazują na realne oddziaływanie Damiany na aspekty seksualne, pożądanie, gotowość.
Natomiast jak każdą roślinę, tak i tę trzeba używać z umiarem, po wcześniejszym zasięgnięciu wiedzy na temat możliwości np. spożycia, czy robienia różnych płukanek.

Użycie w workach mojo

Jako dodatek do czerwonego mojo pomaga sprowadzić utraconą miłość, a dokładniej osobę, z którą fizycznie byliśmy.

branch-of-medicinal-wormwood-PMK77YD.jpg
Napary do czarów

Niektórzy szamani lub osoby zajmujące się magią seksualną palą lub piją to zioło. Idąc za tą myślą - można przygotować kąpiel lub czyścidło do podłóg z naparu Damiany, na pobudzenie seksualne.
Oto przepis:
Garść liści Damiany (umowna garść) wrzucić do świeżej wody, najlepszą będzie ta z wartkiego strumienia lub - jeszcze bardziej z miejsca gdzie łączą się ze sobą dwie, czyste rzeki/strumienie.
Garść owoców Jałowca - zgniecionych i dorzuconych do wody.
Łyżka miodu (ewentualnie cukru) - weź wpierw na łyżkę odrobine słodkiego elementu, spróbuj oblizując łyżkę, powiedz: "Miód (cukier) - jest słodki jak słodki ty jesteś dla mnie. Miód się lepi - tak jak ty lepisz się do mnie". Rozpuść i wymieszaj łyżką wodę w prawo.
Pamiętaj, że tego typu działania powinny być stosowane w ostateczności. Jeśli chcesz tylko seksu - nie używaj miodu, możesz dodać inne zioło miłosne, jak Róża, Kubeba czy Cynamon.
Woda może być chłodna, ciepła lub gorąca. Jeśli pragniesz spokojnego bardziej romantycznego spotkania - użyj chłodnej wody i zmywaj do środka, aż do sypialni, jak pragniesz szalonego seksu - przygotuj gorące czyścidło i postępuj analogicznie.

Pyły i posypki

Aby zbliżyć kogoś, używano sproszkowanych liści i Wężowego Korzenia Sampsona, rozrzucano w pomieszczeniu, gdzie miało dojść do spotkania.

Kadzidło

Damiana w mieszankach sprowadza namiętność i miłość fizyczną. W tym celu spala się ją w połączeniu z Kadzidłami miłosnymi.
Spalana samodzielnie pomaga wywoływać wizje.

cynamon, kubeba, miłość, seks, związek, jałowiec, damiana, róża, whisky, kwarc, korzeń sampsona

© Copyright Cedrowe Wzgórza - Kronika Świateł
bottom of page