top of page

Ten wpis podlega ciągłej rozbudowie o kolejne, dostępne aktualizacje. Ostania aktualizacja miała miejsce:

wtorek, 26 stycznia 2021

ziarno

Gorczyca Biała

savory-leaves-and-flowers-with-twine-on-
Bez-nazwy-1_0042_Depositphotos_5748840_x

Ze względu na biblijną przeszłość Białej Gorczycy, służy ona ochronie, błogosławieństwu i odpieraniu zła.

fresh-herbs-8J25NAG.jpg
Użycie w rytuałach

Biblijna opowieść o ziarnach gorczycy pobudziła wyobraźnię ludzi. Biała Gorczyca stała się symbolem wiary i pokonania zła mimo różnych okoliczności.
Chłopi we włoskich wioskach sypią ziarna na progu w celu ochrony domostwa. Ziarna zakopuje się pod domem, progiem, w kątach terenu, czy pod werandą/schodami, aby chronić teren przed złem i złymi istotami.

Użycie w workach mojo

Gorczycowe mojo ochronne - Biały worek mojo wypełnij ziarnami Białej Gorczycy, dołóż do nich korzeń Ducha Świętego czyli Arcydzięgla, oraz szczyptą błogosławionej lub świeconej soli. Namaszczaj olejkami błogosławieństwa lub ochrony.

Gorczycowe mojo miłosne - Czerwony worek wypełnij ziarnami Białej Gorczycy, dołóż do nich korzeń Mandragory i ziele miłosne takiej jak Róża, lub Damiana. Namaszczaj olejkami miłosnymi.

branch-of-medicinal-wormwood-PMK77YD.jpg
Napary do czarów

Istnieje przepis na przywrócenie "męskiej natury seksualnej" z użyciem Białej Gorczycy.
Oto on:
Połącz 1 część Sody Oczyszczanej, wsypując którą mówisz: "W imię Ojca..."
dodaj 1 część Saletry Potasowej: "...w imię Syna..."
oraz 1 część sproszkowanej Białej Gorczycy: "...i Ducha Świętego."
Mieszając w prawo składniki wypowiedz: "Usuń złe duchy z ciała tej osoby".
Mieszankę dodaje się do kąpieli, którą wykonujemy od głowy w dół w następujące dni tygodnia - poniedziałek, środę i piątek. Powiadają, że te trzy kąpiele powinny pomóc.

Dawno, dawno temu spotkałem się z przepisem na wygraną w totolotka...sprawdziłem na sobie, cudów nie było, a katusze jakie przeżywałem były okropne hahaha...ale przytoczę ten przepis jaki znam od...hmmm...28 lat
Utłucz dużą garść, lub dwie Białej Gorczycy w moździerzu, weź 1-3 Cytryny, przekrój na krzyż i wyciśnij sok do gorczycy. Następnie (teraz najgorsze) natrzyj powstałą pastą ciało i tak natarty czekaj 7 lub 9 (!) minut zanim zmyjesz mieszankę.
Z doświadczenia nie zalecam stosowania mieszanki pikantnej Gorczycy i kwasu z Cytryny na ciało. Odradza, ale kto może Cię powstrzymać przed sprawdzeniem techniki owej prócz zdrowego rozsądku!
Jeśli odważysz się użyć odradzany przeze mnie przepis i powiedzie się - napisz do nas koniecznie...może byłem za młody wtedy na tę technikę.

Pyły i posypki