top of page

Ten wpis podlega ciągłej rozbudowie o kolejne, dostępne aktualizacje. Ostania aktualizacja miała miejsce:

wtorek, 26 stycznia 2021

ziarno

Gorczyca Biała

savory-leaves-and-flowers-with-twine-on-
Bez-nazwy-1_0042_Depositphotos_5748840_x

Ze względu na biblijną przeszłość Białej Gorczycy, służy ona ochronie, błogosławieństwu i odpieraniu zła.

fresh-herbs-8J25NAG.jpg
Użycie w rytuałach

Biblijna opowieść o ziarnach gorczycy pobudziła wyobraźnię ludzi. Biała Gorczyca stała się symbolem wiary i pokonania zła mimo różnych okoliczności.
Chłopi we włoskich wioskach sypią ziarna na progu w celu ochrony domostwa. Ziarna zakopuje się pod domem, progiem, w kątach terenu, czy pod werandą/schodami, aby chronić teren przed złem i złymi istotami.

Użycie w workach mojo

Gorczycowe mojo ochronne - Biały worek mojo wypełnij ziarnami Białej Gorczycy, dołóż do nich korzeń Ducha Świętego czyli Arcydzięgla, oraz szczyptą błogosławionej lub świeconej soli. Namaszczaj olejkami błogosławieństwa lub ochrony.

Gorczycowe mojo miłosne - Czerwony worek wypełnij ziarnami Białej Gorczycy, dołóż do nich korzeń Mandragory i ziele miłosne takiej jak Róża, lub Damiana. Namaszczaj olejkami miłosnymi.

branch-of-medicinal-wormwood-PMK77YD.jpg
Napary do czarów

Istnieje przepis na przywrócenie "męskiej natury seksualnej" z użyciem Białej Gorczycy.
Oto on:
Połącz 1 część Sody Oczyszczanej, wsypując którą mówisz: "W imię Ojca..."
dodaj 1 część Saletry Potasowej: "...w imię Syna..."
oraz 1 część sproszkowanej Białej Gorczycy: "...i Ducha Świętego."
Mieszając w prawo składniki wypowiedz: "Usuń złe duchy z ciała tej osoby".
Mieszankę dodaje się do kąpieli, którą wykonujemy od głowy w dół w następujące dni tygodnia - poniedziałek, środę i piątek. Powiadają, że te trzy kąpiele powinny pomóc.

Dawno, dawno temu spotkałem się z przepisem na wygraną w totolotka...sprawdziłem na sobie, cudów nie było, a katusze jakie przeżywałem były okropne hahaha...ale przytoczę ten przepis jaki znam od...hmmm...28 lat
Utłucz dużą garść, lub dwie Białej Gorczycy w moździerzu, weź 1-3 Cytryny, przekrój na krzyż i wyciśnij sok do gorczycy. Następnie (teraz najgorsze) natrzyj powstałą pastą ciało i tak natarty czekaj 7 lub 9 (!) minut zanim zmyjesz mieszankę.
Z doświadczenia nie zalecam stosowania mieszanki pikantnej Gorczycy i kwasu z Cytryny na ciało. Odradza, ale kto może Cię powstrzymać przed sprawdzeniem techniki owej prócz zdrowego rozsądku!
Jeśli odważysz się użyć odradzany przeze mnie przepis i powiedzie się - napisz do nas koniecznie...może byłem za młody wtedy na tę technikę.

Pyły i posypki

Rozsypuj pobłogosławione nasiona po terenie, który pragniesz chronić. Błogosławieństwa możesz dokonać trzykrotnie wypowiadając psalm 23 nad ziarnami trzymanymi w otwartej dłoni.

Kadzidło

Nie spotkałem dotychczas gorczycy jako składnika kadzideł.

biała gorczyca, gorczyca, damiana, róża, mandragora, miłość, ochrona, wiara, psalm 23, cytryna, totolotek, wygrana, seks, potencja, arcydzięgiel, korzeń ducha świętego, hyzop

© Copyright Cedrowe Wzgórza - Kronika Świateł
bottom of page