top of page

Ten wpis podlega ciągłej rozbudowie o kolejne, dostępne aktualizacje. Ostania aktualizacja miała miejsce:

wtorek, 26 stycznia 2021

ziarno

Gorczyca Czarna

savory-leaves-and-flowers-with-twine-on-
Bez-nazwy-1_0042_Depositphotos_5748840_x

Powoduje zmieszanie pośród wrogów, dlatego stosuje się ją w czarach typu "Prawo trzymam z daleka", oraz do spraw sądowych.

fresh-herbs-8J25NAG.jpg
Użycie w rytuałach

Czarna Gorczyca w przeciwieństwie do Białej Gorczycy służy bardziej niecnym celom. Można powiedzieć, że na swój osobliwy sposób pomaga nam chronić siebie i bliskich przed wrogami, powodując u tych ostatnich zamieszanie, brak zrozumienia a nawet kłótnie. Staje się to pomocne, kiedy ktoś spiskuje przeciw nam. Wywołanie pośród "spiskowców" podziałów wydaje się słusznym posunięciem, osłabia to ich jako grupę i może spowodować nawet zaniechania działania przeciw nam z powodu braku zgody pomiędzy nimi.

Użycie w workach mojo

Mojo zamieszania i uwolnienia z sądu - To dość dziwny przepis, bo nie trzyma się standardowego działania z workiem mojo. Potraktujmy go bardziej jako "worek czarów" a mniej jak klasyczne mojo.
Weź worek czarny, albo czerwony, wsyp do niego czarną gorczycę i zawiąż wypowiadając 7 werset 7 psalmu o treści:
Powstań, o Panie, w Twym gniewie,
podnieś się przeciw zaciekłości mych wrogów,
wystąp w sądzie i zażądaj sprawiedliwości.
Niech gromada narodów Cię otoczy,
a Ty zasiądź ponad nią wysoko.
Pan jest Sędzią narodów:
Panie, przyznaj mi słuszność, według mej prawości
i według niewinności, jaka jest we mnie.
(lub podobnej treści, zależnie od tłumaczenia).
Noś worek ze sobą, aby się chronić jeśli uczciwie pracujesz. Jeśli nastąpi zagrożenie - rozsyp ziarna aby zmylić ludzi, którzy Cię ścigają, którzy pragną Twojej szkody.

branch-of-medicinal-wormwood-PMK77YD.jpg
Napary do czarów

Nie spotkałem się dotychczas z klasycznymi naparami z Czarnej Gorczycy, jednak uważam że świetnie współgrałaby z Whisky w celach obronnych.

Pyły i posypki

Aby spowodować zamieszanie, brak zrozumienia, złe decyzje i kłótnie na określonym terenie (miejscu spiskowania przeciw nam) należy zmieszać Czarną Gorczycę z Siarką, a następnie wchodząc tyłem na określony teren rozsypywać przed sobą...a właściwie za sobą, tak aby po niej nie stąpać idąc wstecz.

Kadzidło

Gorczyca jest słabo aromatyczną rośliną, a przynajmniej nie pachnie jakoś wybitnie, może dlatego nie spotyka jej się w kadzidłach. Natomiast przy silnej motywacji z Twojej strony, możesz utrzeć ziarna i spalać na terenie na którym chcesz wywołać spory i chaos.

czarna gorczyca, gorczyca, sprawy sądowe, prawo z daleka, zamieszanie, kłótnie, spisek, ochrona, siarka, mak, chili, whisky

© Copyright Cedrowe Wzgórza - Kronika Świateł
bottom of page