top of page

Ten wpis podlega ciągłej rozbudowie o kolejne, dostępne aktualizacje. Ostania aktualizacja miała miejsce:

wtorek, 27 kwietnia 2021

ziele

Rzepik

savory-leaves-and-flowers-with-twine-on-
Bez-nazwy-1_0042_Depositphotos_5748840_x

Rzepik uznany jest za potężnego sprzymierzeńca, który potrafi odmienić los, przełamać, odwrócić i cofnąć rzucone uroki, czary, oraz klątwy. Przyciągnie także ludzi do biznesu, czyniąc go bardziej atrakcyjnym dla klientów.
Rzepik chroni przed chochlikami i goblinami. To jedna z najlepszych roślin do przełamywania czarów, może być spalana, zaparzana, rozsypywana a także noszona w mojo.

fresh-herbs-8J25NAG.jpg
Użycie w rytuałach

Powiadają, że aby cofnąć klątwę, która została na Ciebie nałożona należy sproszkować ziele Rzepiku, wziąć nową, białą świecę i olej przełamania klątw, odwrócenia uroków lub inny odwracający zło do nadawcy.
Odetnij górę świecy, tak by można ją ustawić "do góry nogami", jej podstawę zaś przygotuj tak aby była górą - czyli używając noża, delikatnie odsłoń knot od spodu. Celem tego działania jest stworzenie "nowej świecy" której dawna góra stanie się podstawą, a podstawa stanie się górą z knotem. Gdy to zrobisz namaść świecę olejkiem do odwracania zła i posyp sproszkowanym zielem. Spalaj po kawałku każdego dnia aż poczujesz się lepiej.

Użycie w workach mojo

Jeśli ludzie źle mówią o Twoim związku, jeśli się wtrącają albo oczerniają Ciebie, zrób mojo obronne.
Weź czerwoną flanelę (czerwony worek mojo) wypełnij korą Wiązu i Rzepikiem, w których umieścisz zdjęcie Twoje i partnera (tradycyjnie używa się wiązu czerwonego, który rośnie w Ameryce Północnej i Kanadzie, ale nic nie stoi na przeszkodzie by użyć naszych rodzimych odmian!)

branch-of-medicinal-wormwood-PMK77YD.jpg
Napary do czarów

Napar z ziela Rzepiku potrafi zjednywać klientów i przyciągać ich do biznesu jaki prowadzisz. Wykonaj napar z zioła i umyj podłogę lokalu, w którym prowadzisz działalność "do środka" czyli od progu do wewnątrz (dobrze wcześniej wykonać oczyszczenie w przeciwnym kierunku).

Aby odesłać złe życzenia do nadawcy i chronić się przed złym okiem, zaparz równe ilości ziela Rzepiku i Ruty, myj podłogę lokalu lub mieszkania od środka do wyjścia, poruszając się tyłem. Wodę wylej poza teren domu, na zewnątrz, najlepiej przed wschodem słońca wylać w kierunku pierwszych, porannych promieni jakie pojawiać się będą na niebie.

Zachowały się przekazy słowne jakoby Irokezi używali nasion Rzepiku, aby przyciągnąć klientów do zakupu koszy, które wyplatali. Nasiona rzepiku mają charakterystyczne "haczyki" podobne do Łopianu, połączenie haczyków i właściwości biznesowych czyniło z nich niezwykły oręż magiczny w celu przyciągania ludzi do biznesu.
Zaparz nasiona Rzepiku i powstałym naparem spryskaj drogę, która prowadzi do Twojego lokalu, miejsca biznesu. Poruszaj się "do" lokalu a nie "od".

Pyły i posypki

Wymieszaj Rzepik z solą i rozsyp po domu lub miejscu pracy by odwróci czary i złorzeczenia z przestrzeni i od ludzi, którzy tam przebywają

Kadzidło

Rzepiku możesz użyć jak kadzidła, jeśli czujesz, że ktoś rzuca złe czary w Twoją stronę. Kadzidło rzepikowe będzie wspomagać ochronę przed klątwą.

Kadzidło Rzepikowe:
Weź ususzone ziele Rzepiku, dodaj do niego Werbeny i zmieszaj ze Smoczą krwią.
Spalaj na węglach codziennie niewielką ilość, do momentu aż zagrożenie minie.

Aby odesłać złe życzenia do nadawcy i chronić się przed złym okiem:
Połącz Rzepik z Rutą i spalaj na węglach o zachodzie słońca.

rzepik, werbena, smocza krew, klątwa, klienci, biznes, ruta, gobliny, chochliki, kłamstwa, oszczerstwa, wiąz

© Copyright Cedrowe Wzgórza - Kronika Świateł
bottom of page