top of page

Kim jesteśmy?

Chociaż urodziliśmy się z magią, to oficjalne początki naszych działań wskazujemy na około 30 lat temu...

Od ponad 25 lat tworzymy magiczne przedmioty i receptury, a od 7 lat prowadzimy Pracownie Sztuki Ezoterycznej i sklep Cedrowe Wzgórza. Jest nas dwóch "Czarowników" i jedna Pani Prezes - Kota ;-)

Czym jest Kronika Świateł?

Kronika Świateł pojawiła się ponad 7 lat temu, jednak "urodziła się" 4 lata temu. Jesteśmy poszukiwaczami, po 3 wydaniach poczuliśmy, że czegoś nam brakuje...możliwości rozwijania Kroniki -  tak powstała Księgi Cieni online, Book of Shadows.

Tak powstał multimedialny projekt, czyli strona którą teraz czytasz - szkolenia online, zaklęcia, rytuały...po prostu magia online.

Depositphotos_383225754_ds.jpg

Dyskutuj

Spotkaj ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Pytaj bardziej doświadczonych,

dziel się wiedzą

z początkującymi!*

Depositphotos_110151998_ds.jpg

Czaruj

Zdobywaj wiedzę

i doświadczenie.

Podejmuj magiczne wyzwania.

Poznaj magiczne sposoby

na osiągnięcie satysfakcji

i spełnienia w życiu!*

Spotykaj ludzi

i ucz się magii online

Rozbudowane opcje kontaktu od e-lerningu,
przez wideokonferecje,

po webinary pomogą Ci rozwijać się magicznie!*

Depositphotos_167108860_ds.jpg

Czytaj
z Księgi Cieni

i twórz własną opowieść

Kronikę Świateł online - będzie teraz aktualizowana na bieżąco o nowe wpisy, przepisy, odkrytą wiedzę. Dodatkowo będzie można pobierać określone fragmenty, aby samodzielnie stworzyć własną Księgę Cieni!*

Depositphotos_29933491_ds.jpg

Należy pamiętać, że niektóre z opcji są dostępne dla zalogowanych Użytkowników, oraz dla określonych planów subskrypcji, lub dostęp może być wykupiony w postaci "wypożyczenia" lub "zakupu" określonych materiałów.

Kronika Świateł

Kronika Świateł to Twoje magiczne miejsce online!
Spotkasz tu zarówno początkujące, jak i doświadczone czarownice, wiedźmy, wróżki, szamanów, magów i ezoteryków, zielarzy, pasjonatów tego co tajemnicze oraz tego co ukryte. Specjalnie dla całej zaczarowanej społeczności stworzyliśmy miejsce, które będzie rozwijało się i rosło wraz z ludźmi. To miejsce, ta strona jest kontynuacją projektu "Kronika Świateł - Grimuar magiczny", dzięki technologii zyskał on ponadczasowy wymiar. Księgi, zapiski, obserwacje, kolejne zdobyte wiadomości będą budować z czasem coraz większą bazę informacji. Coś co dotychczas było zapisywane na stronach wielu zeszytów - teraz znalazło swoje miejsce online, dzięki temu może być aktualizowane w dowolnym czasie i miejscu. Oto "żywa" Księga Cieni, Kronika Świateł online, Wirtualny Kowen, Społeczność Magiczna nie znająca granic czasu i przestrzeni, łącząca ludzi w różnym wieku, pochodzących i mieszkających w różnych stronach świata, zajmujących się najdziwniejszymi technikami. To zbiór wiedzy, doświadczeń, niczym Wirtualna Kronika Akaszy- takie jest nasze marzenie, taka nasza wola i tak jest!

Kronika opis

...a konkretniej, kim jesteśmy?

Wiemy, że pseudonimy tworzą klimat i chętnie używane są w ezo-świecie.
Jednak od lat używamy naszych prawdziwych imion i nazwisk, twierdząc że "nie szata zdobi człowieka" i żaden pseudonim i rytualna szata nie doda więcej magii komuś niż ta którą nosi w swoim sercu.

Adrian Urbaniak

Magia nordycka, kamienie, mech i las...jeden czy dwa grzmoty burzy

i Adrian jest w swoim "siódmym niebie"...albo raczej "na siódmej skale".
Z każdej podróży wraca z torbą kamieni i patyków, które skrzętnie ukrywa po kątach przed Gabrielem.

321727_2689668403651_936444663_o_edited.

Kota

Magiczny pomocnik, przesypia 80% czasu.
Ulubionym miejscem snu są miejsca odpoczynku Adriana, który ma alergię na sierść, dlatego od lat uważa że Kota czyha na jego życie i próbuje go zamordować.

  • Facebook
  • Instagram

Gabriel Piernikarz

Kreśli talizmany czytając średniowieczne księgi, Praktyk magii hoodoo, wypuść go w łąkę a potem trzeba będzie go szukać. Jak doskonale opisała jedna z naszych Klientek:
"Gabriel ma wszystko! Czasem nie wie gdzie, ale na pewno ma!

Kotwica 1
Depositphotos_12288201_ds.jpg
© Copyright Cedrowe Wzgórza - Kronika Świateł
bottom of page