top of page

Aktualizacja 15 stycznia

Cześć, teraz będzie wiele aktualizacji!

Przybliżę Ci te najważniejsze:

  1. Ruszyła strona z RYTUAŁAMI ...był chwilowy problem z linkiem w menu - ale działa, znajdziesz tę zakładkę w sekcji KSIĘGI CIENI

  2. Wszystkie zioła ze strony HOODOO podlegają właśnie gruntownej aktualizacji. Dotychczasowe dane są rozbudowane o nowe - nigdzie wcześniej przez nas nie publikowane treści! Prosimy o cierpliwość... Dla Twojej wygody, przy każdym haśle, od teraz, będzie pojawiać się data aktualizacji! Ten prosty mechanizm poinformuje Cię, co nowego na stronie. Pamiętaj proszę, że ta strona jak i cała Kronika Świateł jest "żywym" tworem. Zgodnie z naszym założeniem - aktualizacja to naturalna część Kroniki. Tak jak my się rozwijamy i zdobywamy nową wiedzę - tak aktualizujemy treści, aby zawsze były najbardziej prawdziwą i aktualną wersją informacji.

  3. Podczas live na CHACIE CZAROWNIKA o 20 w czwartki, w nagłówku strony powinna pokazać się czerwona, migocząca kropka z pentagramem i napisem "live" kierująca na stronę "Chaty" - powinno to ułatwić Ci wychwycenie live gdy będziesz na stronie. Pamiętaj, że możesz wysyłać pytania, na które będziemy odpowiadać, możesz to robić na stronie "Chaty" pod oknem live w dowolnym momencie tygodnia - nie musisz czekać na czwartek!

  4. Ruszyły WYDARZENIA! Pierwszym, pionierskim wydarzeniem jest SZKOLENIE RUNICZNE prowadzone przez Adriana. Można już się zapisywać, szkolenie odbędzie się na naszej stronie Kronika Świateł, czyli tutaj, gdzie się znajdujesz. Po rezerwacji miejsca otrzymasz dane do strony webinaru, a dane dostępu na 30 minut przed live. Aby komentować na żywo - musisz być zalogowanym!

  5. Płatności - na chwilę obecną dostępne są płatności za stronę kartą, PayPal - który jest najwygodniejszy w rzeczywistości i dla nas i dla Ciebie, ponieważ pilnuje wszystkiego sam, a dostęp masz natychmiast po płatności (nie musisz czekać na naszą weryfikację!). Jeśli PayPal jest dla Ciebie za dużym wyzwaniem - ruszyły subskrypcje planów na stronie www.cedrowewzgorza.pl znajdziesz je tutaj. Niestety dodatkowe opcje dostępu do webinarów archiwalnych i innych dodatków nie są na chwilę obecną dostępne ze strony Cedrowe Wzgórza, a jedyne ze strony Kronika Świateł.

Dziękujemy że jesteś z nami, zapraszamy do zgłaszania sugestii, pomysłów - bo przecież ostatecznie jesteśmy tutaj dla Ciebie!


Od teraz wszystkie informacje o aktualizacjach znajdziesz w zakładce BLOG pod TWOJE DODATKOWE LINKI.

264 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
© Copyright Cedrowe Wzgórza - Kronika Świateł
bottom of page