top of page

Plan tygodniowy - Mamy go!

Powoli wyklarował się plan na każdy tydzień, na chwilę obecną będziemy działać wg poniższego scenariusza :-) ale strona jest dla Ciebie, więc jeśli potrzebujesz zmiany godzin lub dni - dawaj znać, będziemy kombinować, tak by pasowało jak największej liczbie osób.Poniedziałek:

Nowy film na kanale „Lekcje Magiczne Premium” Naucz się rytuałów, sposobów działania, sporządź z nami własne magiczne instrumentarium. Krok po kroku nauczymy Cię magicznych technik i metod.


Wtorek:

Spotkanie live na kanale „Studium Magiczne” o 20:00 Dołącz do tajemnych tematów, których nigdy przedtem nie publikowaliśmy! Poznaj nowe techniki, proste i potężne, zmieniające rzeczywistość. W czasie live dostępny jest czat dla posiadaczy planów abonamentowych – Podstawowego, Standardowego i Vip (urządzenia mobilne na chwilę obecną nie wspierają czatu).


Środa:

Nowy film na kanale Lekcje Magiczne (udostępniane są niektóre filmy z lekcji „premium”). Niektóre plany abonamentowe mają dostęp do tych lekcji wcześniej w ramach abonamentu w zakładce „Lekcje Magiczne Premium”. Nie jest konieczne kupowanie subskrypcji kanału posiadając abonament - Podstawowy, Standardowy, Vip. Kanał ten mogą wykupić osoby z zewnątrz, których nie interesują abonamenty, lub uczestniczą w stronie z planem Starter.


Czwartek:

Spotkanie live o 20:00 na kanale „Chata Czarownika” Zapraszamy do „Cedrowej Biblioteki” na wieczorne pogaduchy! Porozmawiajmy na dowolne tematy magiczne, przez cały tydzień możesz wpisywać swoje pytania, na które w czwartki poszukamy odpowiedzi, powiemy co nowego. W czasie live dostępny jest czat dla wszystkich zalogowanych (urządzenia mobilne na chwilę obecną nie wspierają czatu).


Piątek: Nowy film na kanale „Lekcje Magiczne Premium” Gdy mówicie, ze nie wiecie jak coś wykonać – my robimy wideo-przewodnik, krok po kroku ujawniamy sposoby, które z powodzeniem stosujemy od lat. Temat do filmów może zgłosić każdy Użytkownik.


W soboty i niedziele – Webinary, które znajdziecie w „Wydarzeniach”Wszystkie wymienione zdarzenia są zawarte w zakładce MULTIMEDIA

po jej rozwinięciu ukazują się następująco:

  1. CHATA CZAROWNIKA Spotkania live w czwartki o 20:00

  2. LEKCJE MAGII Środy - nowy film

  3. LEKCJE MAGII PREMIUM Poniedziałek i piątek - nowy film

  4. STUDIUM MAGICZNE Spotkania live we wtorki o 20:00

  5. WEBINARY Zapis dotychczasowych webinarów

  6. WYDARZENIA Zbliżające się webinary - szkolenia online live.

Ufam, że teraz łatwiej będzie się odnaleźć.


Zachęcamy do wyrażenia zgody na powiadomienia. To nieinwazyjny system powiadomień, które otrzymujesz na komputer i telefon, w postaci pojawiającego się i znikającego później powiadomienia. Nie spamuje skrzynki pocztowej. W ten sposób będziemy informować o ważnych wydarzeniach, live, szkoleniach.

Jak to zrobić?

Wejdź na stronę www.kronikaswiatel.pl i z chwilę (kilkanaście sekund) pojawia się po okno:

Kliknij "TAK, DODAJ POWIADOMIENIA"

Przeglądarka może Cię zapytać, czy na pewno chcesz dodać powiadomienia, albo czy zezwalasz na powiadomienia - to system zabezpieczający przeglądarki przed przypadkową zgodą - kliknij odpowiedź wyrażającą zgodę "tak", "zezwalam" lub inną.

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia w komórce - otwórz przeglądarkę w komórce, wpisz www.kronikaswiatel.pl i po paru chwilach pojawi się takie samo okno jak poprzednio. Wyraź zgodę na powiadomienia i zgodę przeglądarki.

Odbieraj wiadomości w każdym momencie, bez poczty, bez messengera. Jeśli klikniesz w powiadomienie możesz zostać przekierowany na stronę live lub zamknąć powiadomienie. Wtedy znika bezpowrotnie :) Mam nadzieję, ze to uzgodnienie znajdzie swoich odbiorców.

My na pewno jesteśmy nim zachwyceni! Ale to Ty będziesz je użytkował, lub nie.


Pozdrawiamy i do zobaczenia jutro o 20:00

304 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
© Copyright Cedrowe Wzgórza - Kronika Świateł
bottom of page