top of page

Plany Subskrypcji - wyjaśnienie różnic

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że utrzymanie strony ma swoje koszty - adres, serwer, aplikacje automatyzacji, powierzchnia dyskowa na materiały multimedialne. Tak jest i z tą stroną.

Chcieliśmy stworzyć projekt społecznościowy, gdzie każdy będzie mile widziany (o ile przestrzega regulamin i zasady współżycia międzyludzkiego). Dlatego powstała Kronika online.

Przygotowaliśmy na chwilę obecną 4 plany cenowe, dające różne możliwości. Będziemy obserwować ich funkcjonalność przez najbliższy czas i dokonywać ewentualnych korekt.

Zgodnie z ustaleniami i zebranymi opiniami - aby dokonywać wpisów i móc nawiązać kontakt z Użytkownikami należy być zalogowanym i mieć aktywny dowolny plan - to umożliwi nam weryfikację autentycznie zainteresowanych osób od potencjalnych troli internetowych.

Kolejne pakiety mają szersze funkcjonalności, które staraliśmy się dobrać do potencjalnego etapu magicznego naszych Odbiorców.

STARTER - daje możliwość kontaktu, szukania informacji, dzielenia się obserwacjami, oraz dalszego rozwoju np. współtworząc Księgę Kowenu i zyskując "odznaki" dające darmowy dostęp do płatnych opcji.

PODSTAWOWY - jest rozbudowany o dodatkową wiedzę, to plan dla tych którzy rozwijają się i jak sami o sobie mówią "obserwują". Daje możliwość rozwinięcia wiedzy o aktualizowane sekcje Istot czy Roślin - czyli teoretyczne poznanie narzędzi magicznych i poszerzenie wiedzy w spotkaniach online m.in. w pakiecie aktualizowanych Lekcji Magicznych.

STANDARDOWY - jest rozbudowany o pełen pakiet spotkań online premium, oraz wszelkie dodatki praktycznego ujęcia magii takie jak rytuały, zaklęcia i opracowane na potrzeby grupy specjalne tematy, receptury, działania i rytuały.

VIP - najwyższy dostępny obecnie pakiet, który zawiera wszystkie powyższe opcje, rozbudowane o darmowe wyzwania vip, osobistą konsultację i kupony zniżkowe.


Plany polecamy wszystkim pragnącym wspierać projekt Kroniki Świateł online.


Każdy z poniższych planów daje zniżkę na webinary online, które będą się odbywać na żywo, kolejne plany posiadają odpowiednie zniżki: podstawowy - 10%, standardowy - 20%, VIP - 30%.


Każdy plan można rozbudować o niektóre opcje w subskrypcjach lub płatnościach indywidualnych. Jednocześnie każdy Użytkownik może poprzez swoją aktywność zdobywać odznaki dające okresowy, gratisowy dostęp do różnych, płatnych, ukrytych i VIP-owskich opcji.


Obecnie subskrypcje dokonywane są online przez system kart płatniczych PayU lub PayPal, są to opłaty miesięczne, cykliczne aż do anulowania.


Dodatkowe opcje zakupu poprzez bramki płatnicze będą na

www.cedrowewzgorza.pl/kronika-swiatel-onlineZapraszamy do subskrypcji!To plan bazowy wszystkich planów.

Umożliwia stworzenie i logowanie się do własnego konta, wykupienie dodatkowych materiałów w postaci "wypożyczeń" lub "kupna", które z tym kontem zostaną powiązane, tym samym będzie można korzystać z nich po zalogowaniu zgodnie z obowiązującymi zasadami danego rozszerzenia planu.

Dzięki tej opcji subskrypcji, następuje weryfikacja Użytkownika poprzez dokonanie płatności. Umożliwia to Użytkownikowi uczestniczenie w życiu Społeczności Kroniki Świateł, co ma bezpośrednie przełożenie na możliwość tworzenia własnych Kowenów - grup dyskusyjnych, umieszczania własnych rytuałów w Księdze Kowenu i zdobywanie odznak, które dają możliwość darmowego dostępu przez określony czas do płatnych opcji.

Każdy posiadacz dowolnego planu (w tym planu "Starter") może zadawać pytania pisemnie w Chacie Czarownika, oraz podczas transmisji na które będziemy odpowiadać podczas spotkań online. Uwaga, pytania zadana pisemnie pod transmisją są przygotowane do spotkania, niektóre z pytań zadanych w czasie transmisji może być nie poruszone - zależeć będzie to od indywidualnej sytuacji i czasu spotkania.


 

Zawiera wszystkie poprzednie opcje + dodatkowe funkcjonalności. Plan ten daje dostęp do dodatkowych stron Księgi Cieni, oraz innych sezonowych materiałów. Znajdziesz tam m.in. symbolikę i zasady magii: planet i żywiołów, słońca i księżyca, sabatów, zodiaku, korespondencje podstawowe. W planie tym zawarte są także spotkania online, oraz dodatkowo - Lekcje magiczne online. Lekcje magiczne odbywają się w sposób cykliczny online, raz na tydzień (lub częściej) opisując określone zagadnienia. Składają się one z prezentacji danego działania, oraz krótkiej części przeznaczonej na pytania Widzów.

Plan Podstawowy umożliwia zapis do Kowenów - grup tematycznych prowadzonych przez profesjonalistów. Kolejne Koweny będą uruchamiane w miarę rozbudowywania strony.

Specjalne transmisje online w sekcji "Studium Magiczne" będą odbywać się 1 raz na tydzień i będą obejmować zaawansowane techniki, opis składników w magii, wyjaśnienie tajemniczych rodzajów roślin używanych w magii, pradawne przepisy i sposoby wykonania wielu magicznych przyrządów i preparatów. Tematy będą podawane do wiadomości publicznej i Użytkownik może wybrać jeden z tematów i zapisać się do grupy gratis.

Webinaria online dla tego planu -10% od ceny podstawowej.

 

Plan ten zawiera wszystkie opcje dostępne w planie Starter i Podstawowym.

Studium magiczne dostępne w pełni, każde ze spotkań gratis (wymaga tylko potwierdzenia i zapisania się na dany temat).

Plan ten obejmuje wszelkie inne strony, które mają praktyczny wymiar: korespondencje magiczne - czyli symbolika, umożliwiająca dobry dobór materiałów, czasów, działań do określonego czaru. Przykładowe rytuały i zaklęcia. Jest możliwość zgłoszenia zapotrzebowania na określony rytuał i grupa wybiera kolejność opracowywania rytuału dla wszystkich. Techniki i sposoby działania, odczytywania różnych okoliczności, czyli poradnik praktyczny kąpieli, zbierania wody, mycia podłóg, mieszania olejów, odczytywania płonącej świecy, analiza symboli w życiu magicznym.

Dodatkową opcją są receptury i przepisy na określone mieszanki, worki mojo, pieczęcie i inne działania, w tym klasyczne działania z wysokiej i niskiej magii.

Webinaria online dla tego planu -20% od ceny podstawowej.

 

To najwyższy z planów.

Zawiera wszystkie opcje wcześniejszych planów, a został wzbogacony o dodatkowe opcje premium takie jak:

Konsultacja online w ramach konsultacji indywidualnych.

Dodatkowe wyzwania typu "vip" zawierające jednocześnie dodatkową wiedzę i niespodzianki.

Rabat 30% na webinaria odbywające się online.

Dodatkowe sezonowe rabaty na www.kronikaswiatel.pl oraz na www.cedrowewzgorza.pl

W ramach tego planu, na życzenie Subskrybenta - zapalimy w wyznaczonym czasie (w trakcie miesiąca abonamentu) świecę na naszym ołtarzu w określonej intencji.


151 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
© Copyright Cedrowe Wzgórza - Kronika Świateł
bottom of page