top of page

Witamy w "Kronice Świateł" online :-)

Witajcie wszyscy magiczni ludzie :-) Kolejny, już czwarty, rok rozpoczynamy z "Kroniką Świateł". Czasy się zmieniają, a my wraz z nimi. Dlatego postanowiliśmy pójść dalej - stworzyliśmy miejsce w internecie gdzie będziemy mogli spotkać się wszyscy i stworzyć wspólną, magiczną społeczność. Na przestrzeni minionych lat, w których nasza drukowana "Kronika Świateł" gościła w Waszych domach, rozmawialiśmy z wieloma z Was i wiele z Waszych koncepcji staraliśmy się wcielać w życie. Wszystko po to by "Kronika Świateł" była dla Was jak najbardziej przyjazna. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć Kronikę online. Dzięki temu nie będziecie mieli już dylematu, że ciężko przenosi się 800 stronicową księgę w torbie ;-). Od dzisiaj "Kronika Świateł" będzie zawsze z wami na smartphone, tablecie i komputerze! Wystarczy ją tylko otworzyć.


Poniżej kilka pytań i odpowiedzi co do strony: JAK KORZYSTAĆ Z "KRONIKI ŚWIATEŁ"? 1 - Klasycznie: na komputerze, poprzez adres www.kronikaswiatel.pl

2 - Korzystając z aplikacji WIX: Link do aplikacji otrzymujecie w mailu i innymi kanałami. Aplikację należy ściągnąć i zainstalować. po instalacji aplikacja zapytać może (ale nie musi) o kod zaproszenia, aby pokierować Cię do strony Kroniki Świateł. Jeśli nie masz kodu (lub nie potrafisz go odnaleźć) jest nim: T5CDFU Wybierasz opcję - "mam już konto" i logujesz się tym samym kanałem co na stronę - obecnie przez fb. Aplikacja służy komunikacji wewnątrz strony, a powiadamiania dźwiękowe można dostosować lub wyciszyć na określony czas. 3 - strona mobilna na smartphone: będzie dostępna z czasem - pracujemy nad tym. Na chwilę obecną polecamy przeglądanie strony w "wersja na komputer"


DLACZEGO NIE WSZYSTKIE ZAKŁADKI DZIAŁAJĄ? Będziemy włączać po kolei następne strony w ciągu pierwszych dni stycznia 2021.


CZY MUSZĘ SIĘ LOGOWAĆ NA STRONIE? Nie, nie musisz, ale jako osoba zalogowana będziesz mieć możliwość interakcji z innymi Użytkownikami. Poza tym osoby niezarejestrowane nie będą miały dostępu do wszystkich stron :-)


CO MAMY W PLANACH? 1 - naszym głównym celem jest stworzenie interaktywnego miejsca w sieci - takiego magicznego fejsbuka ;-) - w którym będzie można spotkać się, porozmawiać, uczyć, dzielić wiedzą, a to wszystko w bezpiecznych warunkach.

2 - powrócimy do prowadzenia szkoleń online - webinarów (które będą prowadzone tutaj, a nie YouTube jak to miało miejsce wcześniej. 3 - planujemy raz w tygodniu prowadzić spotkania na żywo - "Chata Czarownika". Myślimy, by były to wieczory czwartkowe, ale czas i my wszyscy zweryfikujemy który dzień jest najbardziej odpowiedni.


NA CZYM POLEGA SUBSKRYBCJA? Treści i zakładki które widzicie od razu, po wejściu na stronę, będą dostępne dla Wszystkich. Te miejsca w "Kronice" do których nie możecie wejść od razu będą dostępne dopiero w momencie wykupienia subskrypcji. Subskrypcja ruszy na dniach.


CO MOŻESZ ROBIĆ NA STRONIE? Oczywiście oprócz czytania i uczenia się, zachęcamy również do dzielenia się wiedzą z innymi ludźmi. Masz swoje sprawdzone rytuały? Spisz je w zakładce "Twoja Księga Kowenu". Finalnie tekst pojawi się w ogólnej zakładce "Księga Kowenu"

Jeśli masz ochotę zachęcamy również do stworzenia swojego własnego stowarzyszenia tematycznego - "Kowen". Pamiętajcie tylko, jeśli jest już kowen o jakiejś tematyce (np. Sabaty) to nie zakładajcie kolejnego - dołączcie do tego który już jest. Dzięki temu zachowamy porządek.


PYTANIA I ODPOWIEDZI Jeśli masz jakieś pytanie podziel się nim na forum. Możesz też napisać do nas (chmurka kontaktu w dolnym rogu strony), ale pamiętaj - nie traktuj tej formy kontaktu jak chat dla zabicia swojego wolnego czasu i pogadania dla samej rozmowy ;-)


SZACUNEK PRZEDE WSZYSTKIM Pamiętajcie by szanować się wzajemnie. Jeśli coś się będzie działo niepokojącego, a my (ja, albo Gabriel) tego nie zauważymy to zgłaszajcie problem do nas. To samo tyczy się problemów technicznych.


KALENDARZ: Przygotowaliśmy dla Was kalendarz, który znajdziecie w formie ikonki na górze strony. Zapisane są w nim święta magiczne, boscy patroni dnia i fazy księżyca (tj. pełnia, nów itd.). Dane będą uzupełniane o nowe informacje. Możecie dodać wydarzenia do swoich osobistych kalendarzy poprzez funkcję "dodaj do mojego kalendarza".


WAŻNA INFORMACJA: Jeśli komuś przyjdzie go głowy świadczenie odpłatnych usług i produktów zostanie zbanowany :-)

198 wyświetleń8 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
© Copyright Cedrowe Wzgórza - Kronika Świateł
bottom of page