top of page
Kompozycja%20164_edited.png

Multimedia, czyli to czego nam brakowało!

Jednym z fundamentalnych założeń nowej Kroniki Świateł
jest interakcja z Użytkownikami, spotkania online, materiały wideo,

po które można sięgać w dowolnej chwili.
Tak też powstał dział "Multimedia" gdzie będziemy gromadzić wszelkie materiały, które powstały na przestrzeni lat oraz -
co najważniejsze (!) - regularnie aktualizować bibliotekę multimediów!

Tego nam właśnie brakowało w papierowej wersji. Chociaż wiemy, jakie emocje były z rozpakowywania paczek z Kroniką...

To wiemy też, jak doskonale jest spotkać się i porozmawiać osobiście.

Webinaria są spotkaniami online - na żywo - podczas których zajmujemy się kompleksowo określonym zagadnieniem. Podczas spotkania można prowadzić dyskusje, pytać i dzielić się przemyśleniami. Wszystkie webinaria zostają zapisane, tak aby każdy mógł po nie sięgnąć, nawet jeśli nie mógł uczestniczyć na żywo. Dla wygody Użytkowników udostępniamy dwie opcje: pierwsza - ekonomiczna -dająca możliwość "wypożyczenia" filmu, czyli dostęp do materiału wideo ograniczony czasowo. Druga - optymalna - dająca połączenie konta Użytkownika z określonymi "zakupionymi" materiałami wideo. Materiałów nie można pobrać, są one dostępne strumieniowo po zalogowaniu do swojego konta.

To bardzo wygodna i wcale nie nowatorska opcja udostępniania wiedzy - polega na transmitowaniu wcześniej nagranych materiałów audio, aby można ich słuchać w drodze do pracy, podczas gotowania czy spaceru. Lista tematów jest właśnie tworzona.

Lekcje magii online - Szkolenia online

Ta forma powinna być doskonale znana tym, którzy są z nami od dawna. Materiały wideo pojawiały się na YouTube, czy Facebook`u. Teraz zarchiwizowaliśmy je na naszej stronie Kroniki Świateł online i będziemy systematycznie uzupełniać o nowe treści. Założenie jest proste - określone zagadnienie przedstawione w czasie kilkunastu do kilkudziesięciu minut, a tematy oczywiście możecie zgłaszać do nas.
Lekcje Premium - strona dedykowana dla Abonentów planów: Podstawowego, Standardowego i Vip. Wcześniejsze materiały wideo oraz dodatkowe live.

Tematy wcześniej nigdzie przez nas nie publikowane. Tajemnice, zagadki i praktyka dla każdego, kto chce pracować magicznie. Tutaj uczymy się myślenia magicznego i poznajemy tajniki Sztuki.

Chata Czarownika, czyli

Q&A - Pytania i Odpowiedzi podczas live

To pomysł, który korzeniami sięga do live`ów z FB - natomiast tutaj daje nowe możliwości, począwszy od lepszej jakości, poprzez czystość transmisji (brak reklam i innych rozpraszaczy) po archiwum nagrań. Pod filmem możecie zgłaszać swoje pytania, na które będziemy starać się odpowiedzieć podczas spotkania na żywo. Trudniejsze zagadnienia, albo te, które będą budziły większe zainteresowanie zostaną opracowane w postaci Lekcji Online.

Raz na jakiś czas, zawsze w weekendy organizujemy większe szkolenia, t.zw. webinaria - spotkania na żywo z Uczestnikami webinarów.
To kilkugodzinne spotkania z udziałem Słuchaczy, miejscem na pytania i odpowiedzi. Podczas tych live`ów ujawniamy wiele tajemnic w małym gronie osób, bo przecież wszystko to, to wiedza tajemna! Dlatego nie dziwi nas, że podczas wygłaszania ważnej formuły - szczekają psy za oknem, połączenia się wieszają, a na drodze Uczestników webinaru pojawiają się liczne przeszkody ;-) ale to już tak jest - Wiedza i Sztuka Magiczna ma swoich potężnych Strażników, których Adept musi przekonać, że jest godzien posiąść tę wiedzę!

Webinaria - Księga Cieni w praktyce

Podcasty - magia i rytuały

Studium Magiczne - Seminarium czarów i magii

Wydarzenia - Webinary live, szkolenia, spotkania

© Copyright Cedrowe Wzgórza - Kronika Świateł
bottom of page