top of page

W Twoich zakładkach odnajdziesz użyteczne strony:

 • Członkowie
  Zapoznasz się z profilami osób, które tak jak Ty są "Częścią" Kroniki Świateł. Pamiętaj aby upublicznić swój profil, aby zobaczyć profile innych. Własny profil i ustawienia znajdziesz najeżdżając na pasek z Twoimi danymi na górze strony po prawej. W ustawieniach włączysz i wyłączysz powiadomienia, maile, ustawisz zdjęcie, nazwę użytkownika, subskrybujesz bloga i wiele więcej...
  Zachęcamy Cię do uzupełnienia profilu, dzięki temu wszyscy będziemy czuć się lepiej mając do czynienia z żywą osobą a nie duchem :-)

 • Kowen
  Tworzymy grupy tematyczne, aby zadawać Ci pytania, dzięki ankietom wiemy na co kłaść nacisk tworząc materiały do strony. Zależy nam aby strona była wynikiem realnej potrzeby dzielenia się wiedzą, nauki, podążania określoną ścieżką. Koweny są prowadzone przez profesjonalistów w swojej dziedzinie. Niektóre Koweny mogą być nieaktywne, zanim nie znajdziemy odpowiedniej osoby do ich prowadzenia.
  Ciekawostka! Na Twoje życzenie, możemy stworzyć zamknięty Kowen dla Ciebie i Twoich znajomych!

 • Napisz Księgę
  Jest to projekt zachęcający do tworzenia własnych stron z rytuałami!W tym celu należy wypełnić kilka pól w odpowiednim arkuszu. Jeśli nie wiesz które są konieczne - kliknij "wyślij" nie podając żadnych danych - komórki z danymi wymaganymi "zaświecą" na czerwono. Zachęcamy jednak do precyzyjne pracy z jak największą ilością danych. Autorów najlepszych rytuałów i czarów nagrodzimy odznakami i...darmowym abonamentem!

 • Księga Kowenu
  Wszystkie rytuały, które udostępnisz - będą pojawiać się właśnie na tej stronie! Warto więc przyłożyć się do ich tworzenia!

 • Forum
  Chociaż głównym założeniem forum jest dyskusja, mamy wiele miejsc na takie działanie - chociażby czat na dole, po prawej stronie. Natomiast możemy tutaj zakładać dyskusje na tematy, których nie ma jeszcze na stronie i...co najważniejsze możemy tworzyć pytania (!) na które mogą odpowiadać Użytkownicy, a na same odpowiedzi można głosować, dzięki temu najlepsze odpowiedzi umieszczone są na górze strony, pod pytaniem!

 • Blog
  Jest miejscem informowania Użytkowników o zmianach, aktualizacjach, planach i ważnych wydarzeniach. Warto go z tego powodu subskrybować!

 • Wyzwania
  To zaplanowane działanie rozpisane dna określony czas, dzięki kolejnym krokom i sumiennym wypełnianiu zadań zyskujemy odznaki, a nade wszystko - własny rozwój!

© Copyright Cedrowe Wzgórza - Kronika Świateł
bottom of page